dzisiaj: 9, wczoraj: 19
ogółem: 307 269

statystyki szczegółowe

SEZON 2006/2007

Zawodniczka UKS Bierutów, która reprezentuje Dolny Śląsk w piłce nożnej dziewcząt do lat 13 zajęła II miejsce w Finałach Mistrzostw Polski w Turnieju im. Kazimierza Górskiego

18 czerwca Dziewczyny z UKS Bierutów uczestniczyły w Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt do lat 13 zorganizowanym przez Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk. W turnieju uczestniczyły drużyny z Żarowa, Pastuchowa, Kopańca oraz z Bierutowa.

Skład drużyny dziewcząt:

Iwona Socha,Sandra Wiącek,Alicja Pawlaczek, Monika Gumińska,Magda Kaczorowska,Klaudia Kowal, Patrycja Palica,

I miejsce zajęła drużyna z Kopańca, drugie miejsce z Żarowa, trzecie z Bierutowa a czwarte z Pastuchowa.

Pierwszy mecz graliśmy z Żarowem, który zakończył się remisem 4:4, drugi mecz przegraliśmy 3:2 i ostatni zremisowaliśmy 1:1. w turnieju najwięcej bramek strzeliła Iwona Socha – 6 , i Sandra Wiącek-1 .

21.04.07 Odbył się gminny Turniej w Piłkę Nożną Chłopców i Dziewcząt. Udział wzięły drużyny z: Wabienic- chłopcy i dziewczyny, ze Stronia- chłopcy, ze Zbytowej- chłopcy i dziewczyny oraz z Bierutowa dwie drużyny chłopców i dwie drużyny dziewcząt. Zawody rozpoczęły się o godzinie 10:00 a skończyły się około godz. 15. drużyny grały systemem każdy z każdym, osobno chłopcy i osobno dziewczyny. W kategorii chłopców I miejsce zajęła Zbytowa, II Miejsce Wabienice III i IV  miejsce najmłodsi uczestnicy z drugich i trzecich klas i ostatnie drużyna ze Stronia. W kategorii dziewcząt I i II miejsce UKS Bierutów, III miejsce Wabienice i IV Zbytowa. Mimo nie sprzyjającej pogody zawody zostały rozegrane w miłej i przyjaznej atmosferze. Po wyłonieniu zwycięzców zostały wręczone nagrody, puchary i dyplomy.

24.02.2007 r. dziewczyny z UKS Bierutów brały udział w I Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt do lat 13 w Starej Kamienicy. W zawodach uczestniczyło osiem drużyn z czołowych polskich klubów: Konin, Kalisz, Żarów, Wołów, Wrocław, Lubin oraz  miejscowa drużyna ze Starej Kamienicy. Nie dojechały zaproszone drużyny z Niemiec i Czech. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie i nasze dziewczyny zajęły dalekie siódme miejsce. Atmosfera panująca podczas rozgrywek była bardzo miła i po otrzymaniu nagród pocieszenia wróciliśmy do domu.

17.12.2006 roku zawodniczki UKS Bierutówbrały udział w III Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt U-13 w Wołowie. W zawodach uczestniczyło  pięć drużyn: UKS Wołów, UKS Ziemia Lubinska, UKS „Harcek: Żarów, UKS Skokowa, UKS Bierutów.

Skład UKS Bierutów: Joanna Szymańska, Iwona Socha, Paulina Socha, Klaudia Ratajczyk, Magda Kaczorowska, Sandra Wiącek, Alicja Pawlaczek.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna UKS Ziemia Lubińska, drugie UKS „Harcek” Żarów, trzecie UKS Wołów, czwarte UKS Skokowa i piąte UKS Bierutów.

10.12.2006 na sali gimnastycznej w Bierutowie odbył się V Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Romana Kazimierskiego pod hasłem

„STOP UZALEŻNIENIOM”.

W zawodach brały udział drużyny z Gminy Bierutów, które zajmowały kolejno miejsca:

1. SP Bierutów (S. Ćwiek. M. Thomalla, F. Słomski, J. Krajesz, D. Stanisławski)

2. Zbytowa (W. Skalny, R. Klat, D. Krasik, B. Ciszewski, D. Jurkiewicz, D. Mastalerz, S. Mastalerz)

3. Solniki Małe (K. Magiera, S. Matyjaszewski, D. Matyjaszewski, M. Kneter, A. Doliński)

4. Wabienice (J. Śliwiński, P. Duda, B. Wika, M. Moś, J. Rejak, D. Grzenia, D. Okoń, D. Nigowski)

5. UKS Dziewczyny Bierutów (M. Ochocka, S. Wiącek, M. Kaczorowska, K. Ratajczyk, I. Socha, P. Socha, P. Sinigalia, J. Szymańska, A. Pawlaczek, K. Ślazyk)

6. UKS Chłopcy Bierutów (N. Grzyb, D. Palica, D. Król, T. Thomalla, P. Korpecki, S. Drapiewski, K. Mikuła, Sz. Borczyk)

7. Stronia (D. Bochenek, K. Hibszer, D. Serwata, D. Łazarski, P. Gazdecki, D. Pinczyński, A. Mróz, Sz. Wróblewski, D. Moś)

Turniej rozpoczął oraz zakończył Burmistrz Miasta i Gminy Bierutów Pan Władysław Kobiałka wręczając nagrody wszystkim uczestnikom turnieju.