SEZON 2007/2008

26.05.08we Wrocławiu odbył się Finał województwa Dolnoslaskiego XII edycji Pucharu TP im. Marka Wielgusa w piłce noznej dziewcząt rocznik 1997 i młodsi.

Dziewczęta z UKS Bierutów wzieły udział w składzie:

1. Katarzyna Charemska

2. Antonina Rosik- Rosińska

3. Natalia Słodkowska

4. Weronika Łaszczewska

5. Klaudia Lechowska

6. Agnieszka Kaczorowska

7. Karina Stanisławska

Dziewczęta zostały podzielone na dwie grupy po 4 drużyny. Nam przypadło rywalizować z drużynami z Wołowa,Obornik Śląskich  i  Piławy Dolnej. W grupie zajęliśmy pierwsze miejsce i  awansowaliśmy do półfinałów, gdzie zmierzyliśmy się z SP Chocianów i niestety przegraliśmy, więc został nam mecz o trzecie miejsce z Obornikamio Śląskimi,  gdzie po pechowych rzutach karnych przegraliśmy 4:3 i musieliśmy pocieszyć się czwartym miejscem.

Strzelcy bramek dla UKS Bierutów:

Karina Stanisławska- 4

Weronika Łaszczewska- 2

Klaudia Lechowska- 1

16.03 2008  roku     dziewczęta z UKS Bierutów wzięły udział w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Piłce Nożnej Młodziczek w Wołowie.
Rozegraliśmy mecze z UKS Ścinawa remisując 0:0, w następnym meczu znów zremisowaliśmy z KS AZS Wrocław 1:1 i o wygranym meczu musiały zadecydować rzuty karne w których przegraliśmy 3:4 i o wejście do finału musieliśmy walczyć z najlepszą drużyną w naszym województwie z Lubinem przegrywając 1:4. zostało nam niestety rozegranie ostatniego meczu o trzecie miejsce z UKS Wołów ale tutaj dziewczęta spisały się na medal i wygrały 1:0 zajmując ostatecznie III Miejsce w Dolnośląskich Mistrzostwach Młodziczek.
Najwięcej bramek strzeliła Iwona Socha-3
Skład drużyny:
1. GUMIŃSKA MONIKA
2. WIĄCEK SANDRA
3. PAWLACZEK ALICJA
4. SOCHA IWONA
5. KORPECKA MARTA
6. KACZOROWSKA MAGDA

09.12.2007 roku dziewczęta z UKS Bierutów wyjechały na zawody w halowej piłce nożnej  do lat 13. Był to najlepszy występ młodych zawodniczek w ich dotychczasowych zmaganiach.Dziewczęta rozegrały cztery mecze , przegrały tylko jeden z UKS Ziemią Lubińską. Ponadto wygrały dwa mecze z UKS II Wołów oraz UKS Skokowa oraz zremisowały pechowo z UKS I Wołów i ostatecznie zajęły III miejsce tuż za drużyną z Wołowa.

Podczas turnieju trenerzy, sędziowie oraz organizatorzy wybierali najlepszą zawodniczkę i najlepszego bramkarza turnieju. Najlepszą zawodniczką została zawodniczka z UKS Ziemia Lubińska,  A NAJLEPSZĄ BRAMKARKĄ ZOSTAŁA NASZA ZAWODNCZKA MAGDALENA KACZOROWSKA, która dostała w nagrodę rękawice bramkarskie.

Skład drużyny UKS Bierutów:

1. KACZOROWSKA MAGDA

2. MONIKA GUMIŃSKA

3. SOCHA IWONA

4. KORPECKA MARTA

5. PALICA PATRYCJA

6. KOWAL KLAUDIA

7. OCHOCKA MARLENA

8. WIĄCEK SANDRA

9. PAWLACZEK ALICJA

02.12.2007 roku odbył się Turniej Mikołajkowy, w którym uczestniczyło 6 drużyn z terenu Miasta i Gminy Bierutów.

Zawody rozpoczęły się o godz. 10:00 Podzielono drużyny na dwie grupy w których zostały rozegrane mecze systemem „każdy z każdym”, następnie drużyny ostatnie w grupie grały o miejsca 5-6, z  drugich o miejsca 3-4, oraz z miejsc pierwszych o 1-2.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna SP Bierutów, Wabienice, trzecie UKS chłopcy Bierutów, czwarte Zbytowa, piąte UKS Bierutów Dziewczęta, szóste Stronia.

Królem Strzelców został Dawid Stanisławski.